Önyüklemeyi Kapat

Genel Bağış

Afrika’yı etkisi altına alan yoksulluk ve kuraklık karşısında mücadele veren mazlum kardeşlerimizin, yaşam savaşına destek olmak için bağışta bulunabilirsiniz.

Asrı Vefa Derneği olarak, Afrika'nın çok sayıda ülkesine yardım ulaştırıyoruz. Sizler de bizlere destek olun ve yoksullara ulaşalım!

Afrika'da yaklaşık 490 milyon insan yoksulluk sınırının altında yaşıyor.

Ayrıca, bu insanlar kötü sanitasyon ve gelişmemiş sağlık sistemleri nedeniyle ölümcül hastalıklara yakalanma riski altındadır.

Asrı Vefa Derneği şimdi kıtadaki yaşam koşullarını iyileştirmek için çalışıyor.

Afrika'daki her çocuğun iyi bir eğitime erişmesini sağlamak, yerel toplulukları kendi başarılı işlerini yürütmeleri için güçlendirmek veya tüm Afrika topluluklarının hayati tıbbi malzemelere erişmesini sağlamak istiyorsanız, Asrı Vefa Derneği'ni seçin.

Acil ve kaliteli sağlık hizmetlerine erişim, yaşamı tehdit eden tıbbi durumlar veya ciddi yaralanmalarla karşı karşıya olan çoğu insan için genellikle ölüm kalım arasındaki farktır.

Asrı Vefa Derneği'ne yapacağınız bağış, yerel topluluklardaki tıp uzmanlarını eğitebilir ve kaliteli sağlık hizmeti sağlamak için gerekli olan temel ilaç ve malzemeleri sağlayabilir.


Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim