Önyüklemeyi Kapat
img

12

04/2023

Deprem Bölgesi Çalışmalarımız

Asrı Vefa Derneği olarak yüzyılın felaketinde ülkemizin yanındayız. Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremin ilk gününden itibaren tüm gücümüzle çalışmamızı sürdürdük.

img

16

06/2019

Kurban Organizasyonu

Asrı Vefa Derneği olarak sene içerisinde adak, akika, şükür ve nafile kurbanlarınızı kesiyoruz. Kesilen kurbanınızın videosunu whatsapptan sizlere ulaştırıyoruz.

img

16

06/2019

Su Kuyusu Açıyoruz

Su kuyusu projesi, sömürge ve misyonerlik faaliyetleri sebebiyle hem maddi hem manevi alanda yıpratılan Afrika’ya ”vefa” borcumuzu yerine getirmek adına yaptığımız çalışmalardan biridir.

img

16

06/2019

Sofralarda Buluşalım

Mali, Togo, Filistin, Çad, Tanzanya, Pakistan, Yemen, Bangladeş, Nijerya başta olmak üzere Asya ve Afrika’da yaşayan kardeşlerimiz için iftar bağışında bulunabilir, sofralarına bereket olabilirsiniz.

img

06

06/2019

Eğitim Faaliyetlerimiz

Asrı Vefa Pakistan Türkiye Kardeşlik Cemiyeti fikri, 2019 Yılında Pakistan İslamabad International Islamich Universty’de okumak üzere gönderdiğimiz ilk kız öğrencimizin gidişiyle gündem oldu. Müteakip yıllarda bu üniversiteye giden öğrenci sayısının giderek artmasıyla Pakistan Türkiye Kardeşlik Cemiyeti düşüncesinin gerekliliği daha ciddi bir boyut kazandı.

>

Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim