Önyüklemeyi Kapat

Şükür Kurbanı

Yıl boyunca Şükür kurbanlarınızı vekâleten kabul ediyor, Nijerya’da kesimini gerçekleştirdikten sonra gerçek ihtiyaç sahiplerine dağıtımını yapıyoruz.

Asrı Vefa Derneği olarak sene boyunca şükür kurbanlarınızı Nijerya’da bulunan yerlerde kesiyoruz. Ardından dağıtımını yapıyor ve videolarını sizlere atıyoruz.

Afrika'da rekor düzeyde 45 milyon insan açlık tehlikesiyle karşı karşıya. Ülkelerindeki kuraklık, sel ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle. Çatışma ve aşırı iklim koşullarıyla birleşen güvensizlik, binlerce insanı evlerini terk etmeye zorluyor. Halihazırda son derece tehlikeli koşullarda yaşayan aileler için açlık daha da artıyor.

Sürekli yağmur eksikliği, son yıllarda Afrika Nijerya'daki yoksulların çoğunluğunun hasatları üzerinde ciddi bir etki yarattı. Küresel ısınma aynı zamanda her zamankinden daha güçlü fırtınalara veya siklonlara neden oluyor. Asrı Vefa Derneği olarak sizlerden gelen şükür kurbanları ile yardım bekleyen mazlumların umudu oluyoruz. Bize destek olarak yoksullara ulaşmamıza yardımcı olabilrisiniz. Haydi şimdi Asrı Vefa Derneğine destek olun ve halkın yardımına koşun.


Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim